20:31 27/05/2018
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > "מערכת יחסים חזקה מאי פעם"

"מערכת יחסים חזקה מאי פעם"

נשיא ארצות-הברית דונלד שלח הערב (חמישי) מסר לראש הממשלה בנימין נתניהו באמצעות האינסטגרם, "תודה לך ראש הממשלה ולג'ראד! (קושנר, חתנו ויועצו, ע.ד) בוא נקדם שלום, שגשוג וביטחון באזור. אין ספק שמערכת היחסים שלנו אתך חזקה מאי פעם! נתראה בקרוב".

טראמפ צייץ את הדברים על רקע פגישתו של ראש הממשלה היום עם ג'ראד קושנר, חתנו של טראמפ המשמש כיועצו בסוגיית התהליך המדיני. נתניהו פגש את קושנר יחד עם חברי המשלחת האמריקנית הכוללת את השליח ג'ייסון גרינבלט, סגנית היועץ לביטחון לאומי דינה פאוול ושגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן.

ראש הממשלה בירך את קושנר: "אני שמח לראותך שוב, ג'ארד, עם משלחתך. יש לנו דברים רבים לדון בהם: כיצד לקדם שלום, יציבות, ביטחון ושגשוג באזורנו, ואני חושב שכולם בהישג ידינו. אני שמח לראות אותך ואת המאמצים שאתה מוביל בשם הנשיא, עם ג'ייסון וחברי הצוות. אני סבור שזה משקף את הברית החזקה בינינו והיעדים החשובים שמנחים אותנו".

מלשכת רה"מ נמסר הערב: "הצוותים דנו בדרכים לקידום השלום והביטחון באזור. השיחות היו מועילות ומשמעותיות. רה"מ מצפה להמשיך את השיחות בשבועות הבאים". עוד נמסר כי "ראש הממשלה הביע את הערכתו לנשיא טראמפ ולממשל טראמפ על תמיכתם האיתנה בישראל".

עירית במסר לטראמפ: "כבוד הנשיא, טראמפי שלי, אני לא רוצה להתראות איתך בקרוב, אני רוצה להתראות עם כל המשחתות ונושאות המטוסים שלך". פליישמן מברך על המעבר לאינסטוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.