6:29 20/06/2018
דף הבית > השמאל יורד מהפסים

השמאל יורד מהפסים

"ממשלת ישראל הבאה עלינו לרעה לא ראויה להנחות: זוהי ממשלה פשיסטית פר-אקסלנס ובה מוטיבים נאצים של ממש", כך תוקף ד"ר עופר כסיף, מרצה באוניברסיטה העברית את ממשלת ישראל, וקורא לאנשי השמאל לפעול נגדה באלימות: "אין די באיחוד הכוחות הדמוקרטיים למאבק משותף נגד היודונאציזם המשתלט על החברה שלנו – יש הכרח גם בשינוי דרכי הפעולה. מול הפשיזם לא שרים שירים אלא נאבקים! בגזענות נלחמים, בכוח אם צריך, ולא במילים יפות".

לדברי כסיף, במשרד הבטחון יושב כעת "גזען אלים שתומך בגלוי ברצח (עם?)", את משרד החוץ מנהל "פונדמנטליסט חשוך שונא "גוים"."' משרד המשפטים מונהג על ידי "אדם רדוף רגשות נחיתות ושנאה הרואה במערכת המשפט אויב" ושר החינוך הוא "קנאית לאומנית ואנטי דמוקרטית". ככל הנראה המרצה בלבל בין איילת שקד ובין נפתלי בנט, שניהם אנשי הבית היהודי, אך רוח הדברים ברורה.

לראש הממשלה נתניהו, הקדיש כסיף צרור 'ברכות' מיוחדות בצירוף תמונתו של פושע המלחמה הנאצי הרמן גרינג: "ובראש, מעל כולם: נבל חדל אישים שהרס כל דבר חיובי שאי פעם היה פה; מי שאחראי לטיהור אתני בשטחים הכבושים, לזינוק מבהיל בגזענות האנטי ערבית בתוך ישראל, לחורבן מערכת הבריאות, לקריסת מערכת החינוך, לחיסול שמץ של רווחה. תלמיד מצטיין של משנת גרינג".